Pomagam Bo Chcę! | Nasze akcje
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nasze akcje

Stała działalność

  • wsparcie rodzin potrzebujących, otoczonych opieką przez Pomagam Bo Chcę z powiatu tarnowskiego poprzez zbiórki przesyłek z darami (zabawki, odzież, żywność, środki piorące, chemia, obuwie)
  • pomoc potrzebującym (szpitale, domy dziecka, domy samotnej matki, domy pomocy społecznej itd.) poprzez realizację darmowej przesyłki od darczyńcy dla wyżej wymienionej organizacji przy współpracy z GL Parcels w ramach przyznanego miesięcznego limitu

NakrętkoManiacy. Nakręć się i pomagaj!

NakrętkoManiacy – Nakręć się i pomagaj!
Nakrętki to przedmioty codziennego użytku które mają dla nas małe znaczenie. Można je jednak wykorzystać w dobrym celu. Zbierając je pomagamy nie tylko potrzebującym, ale również środowisku – zebrana nakrętka nie trafia na wysypiska, gdzie proces rozkładu przebiega latami.
Zbieramy plastikowe nakrętki po płynach, napojach, sokach i chemii gospodarczej.
Aby pomóc trzeba pamiętać, że każda zakrętka ma znaczenie.
Warto pomagać potrzebującym a przy okazji zadbać o przyszłość swoją i swoich bliskich!

Akcja dostępna na stronie: www.nakretkomaniacy.eu

Obudź w sobie Mikołaja. Poczuj moc dawania!

Magiczny i spełniający marzenia projekt. W ten zimowy okres podopieczni domów dziecka i ośrodków pogotowia opiekuńczego piszą listy do Świętego Mikołaja. Proszą o ciepłe skarpety, zabawki, słodycze i inne potrzebne im rzeczy. Teraz i Ty możesz zostać ich Mikołajem! Spośród wszystkich listów na naszej stronie wybierz jeden lub kilka z tych, których marzenie chciałbyś spełnić i zrób prezent. Pamiętaj, nie musisz dawać im wszystkiego o co proszą – każdy upominek będzie dla nich uciechą i zawsze możesz dodać coś od siebie. Kiedy prezent będzie gotowy Kurier odbierze go od Ciebie bez pobierania jakichkolwiek opłat, a tuż przed Świętami wszystkie podarunki trafią do dzieciaków.

Akcja dostępna na stronie: www.obudzwsobiemikolaja.pl

Akcja trwa od początku listopada do połowy grudnia